Bana Macbook Al

Evet Blog. Bir süredir aklımda olan şeyi yapmaya karar verdim. Şu anki kullandığım Sony model bilgisayarımı Amerika'dayken almıştım 2009 yılında. Ve çok şükür lisanslı bir şekilde, henüz geçen hafta yayınlanan Windows 10'u bile gayet stabil bir şekilde çalıştırıyor. Maşallah.

Bugüne kadar ne altına o tipik soğutuculardan koydum ne ekstra donanım aldım. Bir tek J harfinin tuşu biraz oynuyor, bir de ekrandaki bazı pikseller sanırım öldüler. Bir de geçen aylarda beni epey üzen durum olan, kulaklık çıkışı bozuldu. Bunlar da gayet normal şeyler. Sonuçta 8 senedir kullanıyorum yahu.

Yeni bir laptop almak istiyorum haliyle uzun zamandır, ama ne zaman istesem ki çalışırken de dahil, vazgeçemedim bilgisayarımdan. Sonra aklım macbooklara gitti. iPhone'dan sonra hep bunlar işte. Dış mihrak dediklerinden.

Velhasıl, ucu açık bir şekilde, kenara para koymaya karar verdim. Önümde bir Macbook Pro hayali ve en az 6000 TL'lik birikmesi gereken bir para var. Bunun için bir hesap oluşturdum ve olabildiğince oraya her ay bir şeyler koymaya çalışıyorum.

Gidişatımı buradan takip edebiliriz. Bir de olur da yoldan geçen biri birikimime destek olmak isterse diye hesap bilgilerimi de ekliyorum. 😋


💲  Toplam Bağış-Birikim: 215 TL


Finansbank A.Ş

IBAN : TR82 0011 1000 0000 0060 8543 10

Hesap Numarası : 60854310

Şube Kodu : 03663

Hesap Sahibi : Arif Cihat YıldırımDipnot: Bir gün bu sayfaya, kendi macbookumla yazacağım aldığımı...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder